Ce mică -i vacanța mare Și ce dor mi-a fost de ea La școală terminăm Si cu valiza noi plecăm La mare,la munte ,undeva , în lume!!! Vacanță frumoasă,dragi părinți,bunici și iubiți copiii! FELICES VACACIONES!!!💗💛💙 💗💛💗
1 Iunie,e ziua noastră dragi copii Și lumea toata intra-n sărbătoare Iar inimile noastre -s ciocârlii Ce duc această lume către soare!. LA MULȚI ANI, COPIILOR DIN LUMEA TOATĂ!!! Mesaje de iubire de la copiii cursului LCCR din Spania.
Comentarios
Publicar un comentario